Fundamic: nowoczesna formuła w walce z tkanką tłuszczową

Fundamic to bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji w zakresie suplementacji sportowej dla kobiet. Stanowi unikatowe połączenie odżywki przedtrenignowej z preparatem odchudzającym. Dzięki nowoczesnej formule oraz składzie opartym na substancjach o udowodnionym działaniu, Fundamic znakomicie sprawdza się w obu swoich funkcjach.

Fundamic: skład preparatu

Formuła Stymulująca Fundamic opiera się na  kilku substancjach o udowodnionej efektywności. W jej skład wchodzą:

1. Wyciąg z zielonej herbaty, czyli jedno z najcenniejszych źródeł kofeiny a jednocześnie niezwykle cennych polifenoli, które działają stymulująco i regulująco na układ krążenia, tym samym naturalnie przyspieszając procesy spalania tkanki tłuszczowej.

2. Wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej. Ta mało znana w naszym kręgu kulturowym lecz obdarzona niezwykłymi wręcz właściwościami roślina stanowi bogate źródło takich substancji, jak między  forskolina, acetoksykoleosol, coleol, coleonon, coleanol. Wszystkie te organiczne, w pełni naturalne związki chemiczne wykazują silne działanie nie tylko w zakresie spalania tkanki tłuszczowej, ale również kompleksowego wsparcia i wzmocnienia organizmu.

3. Wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego. Pieprz kajeński jest źródłem substancji znanej jako Kapsaicyna. Ten organiczny związek chemiczny odpowiada między innymi za stymulację pracy układu krążenia a a także bezpośrednio przyczynia się do szybszego i bardziej efektywnego spalania tkanki tłuszczowej.

4. Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy. Gorzka pomarańcza to wciąż mało znany a jednocześnie obdarzony niezwykłymi właściwościami owoc. Oprócz bogatej zawartości witamin i mikorelementów, ten tropikalny owoc jest również dobrym źródłem Synefryny – substancji należącej do grupy termogeników-  składników o udowodnionych właściwościach spalających tłuszcz.

5. Wyciąg z liści Ostrokrzewu Paragwajskiego, o wiele lepiej znany pod nazwą yerba mate. Ta pochodząca z Ameryki Południowej roślina to potężny zastrzyk zdrowej kofeiny. Dlaczego zdrowej? Liczne badania naukowe dowodzą, że kofeina pochodząca z Yerba Mate działa w sposób odmienny od tej, jaką spożywamy na przykład pijąc kawę lub napoje energetyczne. Kofeina z Yerba Mate wpływa stymulująco na cały organizm, a nie tylko na układ nerwowy, nie powoduje uczucia rozdrażnienia, nie odwadnia organizmu a jednocześnie wykazuje właściwości orzeźwiające.

6. Chrom. Chrom to jeden z najważniejszych mikroelementów w procesie odchudzania. Zmniejsza apetyt oraz ochotę na słodycze.

7. Witamina B6, czyli jeden z najważniejszych związków chemicznych dla naszego organizmu. Wpływa między innymi na ciśnienie krwi, metabolizm, pracę układu naczyniowego oraz prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.

Fundamic: jak działa preparat?

Fundamic wykazuje złożony mechanizm działania. Funkcjonuje na trzech różnych płaszczyznach. Gwarantuje:

  • bezpośrednie wsparcie procesów spalania tkanki tłuszczowej
  • pośrednie wsparcie procesów spalania tkanki tłuszczowej poprzez stymulację skuteczniejszej pracy układu krążenia
  • pośrednie wsparcie procesów spalania tkanki tłuszczowej poprzez zwiększenie intensywności treningu

Warto pamiętać, że Formuła Stymulująca Fundamic jest przeznaczona do stosowania przed i ewentualnie po treningu. Ideą preparatu jest jak największa intensyfikacja procesów spalania tkanki tłuszczowej, do jakiej dochodzi podczas wysiłku fizycznego, a także energetyzacja pozwalająca zwiększyć długość trwania oraz intensywność treningu.

Fundamic: przeciwskazania i środki ostrożności

Ze względu na zawartość Synerfyny oraz Forskoliny preparatu Fundamic nie zaleca się przyjmować kobietom w ciąży, karmiącm piersią oraz osobą mającym problemy z nadciśnieniem tętniczym lub pracą serca. Preparat zawiera wysoką dawkę kofeiny pochodzącej z różnych źródeł, dlatego nie należy przestrzegać dawki zalecanej przez producenta.

Fundamic: cena i gdzie można kupić?

Cena 20 kapsułek preparatu Fundamic (standardowe opakowanie) wynosi od 14 do 17 złotych, w zależności od sklepu. Preparat można nabyć w internecie, aptekach, sklepach z suplementami diety a także na stronie producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *